שירותי הסטודיו

מעבר? שיפוץ? ריענון? אנחנו יודעות שכל אחד מכם צריך משהו אחר ואנחנו כאן כדי לייעץ, להכווין וללוות.
סטודיו מציע מגוון שירותים המתאימים גם למי שבונה בית וגם למי שרק רוצה שינוי קטן

תכנון ועיצוב בתים ודירות הדורשות שיפוץ מלא, הכולל הום סטיילינג, תכניות ביצוע, ליווי לספקים כולל ריהוט וליווי מלא בשטח.

אז אתם עומדים בפני שיפוץ? כמה כיף ומרגש! אבל אנחנו יודעות שזה גם מלחיץ. מדובר בהחלטות רבות ובסכומים לא מבוטלים, אבל אנחנו נשמח לקחת חלק בדרך שלכם אל בית החלומות. התכנון יחל לאחר היכרות מעמיקה איתכם, עם האופי, הצרכים והטעם שלכם, נבנה יחד את התקציב ונצא למשימות איסוף הספקים והריהוט. אנחנו איתכם גם במהלך השיפוץ עצמו, מגיעות לשטח, מוודאות, מתזמנות ומרגיעות. בסיום השיפוץ יושלם תהליך הלבשת הבית, על פי התכנון הראשוני.

תכנון וליווי מלא למשרדים וחללי מסחר

החברה עוברת לבניין חדש? מתרחבים לקומה נוספת בבניין קיים? סטודיו טולה מציע לחברות תכנון מלא של המשרידם החדשים משלב הקונספט, דרך תכניות הביצוע, ליווי הקבלנים בשטח והלבשה מלאה כך בהתאמה לצרכי החברה והעובדים. הסטיילינג ייחודי לחברה, משולב באלמנטים בייצור אישי ואומנות בעבודת יד של הסטודיו

ליווי לדירות קבלן

רכשתם דירה חדשה? מזל טוב! נכון שהכניסה רק בעוד שנתיים, אבל דורשים מכם כבר עכשיו לענות על כל כך הרבה שאלות שאין לכם תשובות עבורן. אז אנחנו כאן בשביל לתכנן לכם את שינויי הדיירים בצורה חכמה ולא בזבזנית ולהציע לכם עיצוב שיהיה רלוונטי גם לאחר שנתיים של המתנה. אז כדי לא להיכנס לדירה ולהתחרט על דברים שלא ביצעתם- תנו לנו להיות חלק מהבית החדש שלכם.

שירותי הלבשת הבית

הבית שלכם חייב שינוי אבל אתם לא רוצים להרוס קירות? הסלון שלכם ממש טרנדי אבל לפי הטרנדים של לפני עשור? אתם הולכים בלי סוף לחנויות ריהוט אבל לא מרגישים ש"זה זה"? לנו הפתרונות! בתהליך ממוקד נבחר יחד את סגנון העיצוב שמתאים לכם, נבנה את התקציב ואת הלו"ז ונצא לרכישות! צבעים על הקירות, ריהוט מתאים וטקסטיל משלים יעשו את המהפך שהבית שלכם מבקש!