עיצוב מבנים ציבוריים

מנהלים מבנה ציבורי? מעוניינים לעצב אותו מחדש?

מבנה ציבורי משלב בצורה בולטת צרכים פרקטיים עם צרכים אסתטיים, בעיקר כאשר מדובר על מבנה המשמש מספר גדול של אנשים בכל יום. תכנון ועיצוב מבנים ציבוריים צריך להתבצע בצורה מושכלת ומומלץ לעשות זאת רק עם אנשי מקצוע מומחים בתחום. עיצוב פנים של מבנים ציבוריים הוא תהליך מורכב שצריך לקחת בחשבון כולל מגוון רחב של גורמים והצרכים של המשתמשים, האופי של המבנה והתקציב העומד לרשותכם. המטרה של עיצוב פנים של מבנים ציבוריים היא ליצור סביבה נוחה, פונקציונלית ויפה שתענה על הצרכים של כל המשתמשים בלי יוצא מן הכלל ולהתאים גם לבעלי מוגבוליות המגיעים למבנה.

עקרונות של עיצוב מוסד ציבורי

עיצוב מוסד ציבורי צריך לעבוד על פי מספר עקרונות עיקריים. עקרון חשוב כאמור הוא נגישות. מבנים ציבוריים צריכים להיות נגישים לאנשים עם מוגבלויות ולהיות מותאמים לכניסה של כסאות גלגלים. עקרון נוסף הוא הבטיחות של המשתמשים במבנה. מבנים ציבוריים צריכים להיות בטוחים לשימוש ובעלי אלמנטים המהווים בסיס לכך כמו מעקות של מדרגות וריצוף נוח להליכה. עקרונות נוספים עם פונקציונליות ואסתטיקה. מבנים ציבוריים צריכים להיות נוחים לשימוש ומותאמים למטרות שונות. האסתטיקה במקרה זה היא רלוונטית לכל סוגי המבנים, בין אם אלה מרכזים קהילתיים ובין אלה מוזיאונים או מבנים המשמשים לשירות לקוחות לציבור הרחב.

תכנון קפדני לפני עיצוב פנים

לפני שמתחילים בתהליך עיצוב מבנים ציבוריים יש להקדיש זמן לתכנון קפדני של תהליך העיצוב מחדש ולהביא לכדי שקלול של כל הפרמטרים הנדרשים לכם, גם מבחינה תקציבית. בתהליך התכנון יש לבחור את חומרי הגלם המתאימים, את האלמנטים הנדרשים לעיצוב מחדש, לבחור רהיטים וכל דבר הנדרש לפרויקט. אנחנו בסטודיו טולה לעיצוב פנים מתמחות בעיצוב פנים של מבנים ציבוריים מכל הסוגים ומביאות איתנו שיטות עיצוב חדשניות ומתקדמות בשימוש חומרי גלם ידידותיים לסביבה.

עיצוב מבנים ציבוריים עם סטודיו מקצועי

לקבלת פרטים נוספים על תהליך עיצוב מבנים ציבוריים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ולהצטרף ללקוחות המרוצים שלנו שכבר נהנים מעיצוב פנים חדשני ומיוחד למבנה שלהם. אנחנו בסטודיו טולה לעיצוב פנים זמינות עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ונשמח לתאם איתכם פגישה כבר לשבוע הקרוב לתכנון פרויקט עיצוב הפנים שלכם.

שתפו:

פייסבוק
טוויטר
לנקדאין
ווטסאפ
מייל